Gemi

Etstur Gemisi

Tüm Etstur Gemisi Turları

 • Mikonos Turları
 • Santorini Turları
 • Rodos Turları
 • Pire Turları

Tüm Etstur Gemisi Turları

Cruise Turları

Tüm Cruise Turları

 • MSC Turları
 • Akdeniz Turları
 • Ege ve Adriyatik Turları
 • Norveç Fiyortları Turları

Tüm Cruise Turları

Nehir Turları

Tüm Nehir Turları

 • Ren Nehri
 • Tuna Nehri
 • Volga Nehri
 • Main Nehri

Bize Ulaşın

Gemi Turları

Dünyanın en güzel kıyılarına doğru yol alırken, engin mavilerin tam ortasında muhteşem bir tatil yapmaya ne dersiniz? Yola çıktığınız andan itibaren beş yıldızlı bir tatile adım atarak dünyanın en konforlu cruise gemilerinde vizeli ya da vizesiz tur seçenekleri ile dünyayı keşfedin.

Gemi Turları

ETS Gemisi Gemini ile Yunan Adaları Turları

Ege kıyılarında mavinin her tonuna şahit olurken, birbirinden özel kamaralarda konaklayarak her anından keyif alacağınız Yunan Adaları Turları, farklı zevklere, beklentilere ve bütçelere alternatifler sunarak güvenilir bir deneyim yaşatıyor. Rodos, Santorini, Mikonos, Siros ve Pire gibi özel limanlarda uzun süre demirleyerek adaları ve liman şehirlerini doyasıya yaşayabileceğiniz Yunan Adaları Turları boyunca, siz yalnızca eğlenmenize bakın, ETS vize ve seyahat sigortası gibi tüm detaylarla sizin yerinize ilgilensin.

En Konforlu Cruise Gemileri

Dünyanın önde gelen cruise firmalarının muhteşem gemilerinde ister İspanya, İtalya ve Fransa’nın güney kıyılarında sıcacık şehirleri ya da Karayipleri’i keşfedin; isterseniz Baltık başkentlerini, Amerika kıyılarını ya da Norveç fiyortlarını görme şansını yakalayın.

Nehir Turları

Yüzyıllardır farklı medeniyetleri kıyılarında ağırlayan nehirler boyunca yol almak ve eşsiz kıyıları yakından tanımak için Etstur Nehir Turları biçilmiş kaftan. Mein ve Ren nehir turları ile Alman şehirlerini, Tuna Nehri Turları ile Avrupa’nın en romantik duraklarını ya da Volga Nehri Turları ile Rusya’nın rüya gibi kentlerini keşfedebilirsiniz.

Gemi Turuna Neler Dahil?

Uluslararası standartlara sahip, konforlu gemilerle 5 yıldızlı otel keyfine hazır olun! Bu lüks gemilerde güvenli bir şekilde seyahat ederken dalgalardan etkilenme endişesi yaşamanıza gerek yok çünkü her biri özel sistemlere sahip. Sabah kahvaltıları, öğle ve akşam yemekleri, beş çayları, gece büfeleri, kaptanın hoş geldin ve veda partileri, tüm animasyonlar, board aktiviteleri ve sportif faaliyetler tam pansiyon gemi turlarının vazgeçilmezleri arasında… Ayrıca seçtiğiniz programa göre tarifeli uçak biletleri, transfer ücretleri, otel konaklamaları, havaalanı vergileri ve bahşişler de paketinize dahil olabiliyor.

Vizesiz Gemi Turları

Etstur güvencesiyle dünyanın en konforlu gemilerinde unutulmaz bir tatil yapmak artık herkes için çok kolay. Dönemsel olarak değişen vize uygulamalarına göre kapıda kolay vize, günlük vize ya da vizesiz seyahat etme ayrıcalığıyla, en uygun fiyatlarla Güney Amerika kıyılarından Yunan Adaları’na kadar dünyanın dört bir yanına uzanan muhteşem gemi turları için Etstur’un cazip fırsatlarını takip edin.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Sohbeti başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?